GRAFIK

                                                grafik-kwiecien-2019-lacuna
Odchudzające i ujędrniające

Shape & hot kompleksowy trening na szczupłe i jędrne ciało. Pracujemy nad wzmocnieniem ramion, nóg, brzucha, pleców i pośladków. Łącząc ćwiczenia aerobowe, funkcjonalne i rozciągające zyskasz szczupłe, smukłe ciało, sprawność, równowagę i elastyczność.

Chill i relaks ćwiczenia przeznaczone dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej oraz jako uzupełnienie intensywnych form treningowych. Dzięki połączeniu rozciągania, rozluźniania i oddechu zyskasz lepszą koordynację ruchową i gibkość. Poprawi również jakość Twojego codziennego funkcjonowania oraz zwiększy efektywność wykonywanych ćwiczeń podczas innych form treningowych.

Core zajęcia dla Pań cierpiących z powodu bólu kręgosłupa lub chcących go uniknąć w przyszłości. Praca mięśni głębokich, mobilizacja, rozluźnianie i kształtowanie mięśni potrzebnych dla zdrowia kręgosłupa i sprawności całego ciała. Trening dla każdej kobiety bez względu na wiek czy staż treningowy. Ćwiczenia z modułem treningowym mięśni dna miednicy.

Fit + Masaż Powięzi zajęcia te łącząc elementy pilatesu, jogi, wzmacniania, stretchingu i fitnessu sprawiają, że trening staje się formą rehabilitacji dla naszego ciała. Wzbogacenie zajęć o automasaż przyczynia się do głębokiego relaksu, rozluźnienia, obniżenia poziomu stresu i poprawy ogólnego stanu zdrowia oraz samopoczucia ćwiczących. Ćwiczenia przeznaczone dla osób prowadzących „siedzący tryb życia”, narzekających na bóle stawowe, bóle kręgosłupa oraz dla wszystkich którzy profilaktycznie chcą zadbać o swój kręgosłup i relaks.

Specjalistyczne

Aktywna ciąża grupowe zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży, pomagające przejść przez ten czas w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, działają dobroczynnie na zdrowie mamy i dziecka, pomagają w przygotowaniu się do porodu i macierzyństwa, a także opieki nad dzieckiem. Ćwiczenia z modułem treningowym mięśni dna miednicy.

Świadomy poród ćwiczenia przygotowujące do aktywnego porodu. Podczas tych zajęć nauczysz się aktywnie pracować ciałem w pierwszej fazie porodu, koordynować ruch swojego ciała z oddechem w fazie skurczu, poznasz aktywne pozycje porodowe, nauczysz się wykorzystywać techniki relaksacyjne, by łagodniej odczuwać skurcze oraz metody świadomej pracy z mięśniami dna miednicy w II okresie porodu. Ćwiczenia z modułem treningowym mięśni dna miednicy.

Mama Reha grupowe zajęcia dla kobiet po okresie połogu. Łagodny powrót do formy sprzed ciąży, zmniejszenie bólów kręgosłupa, profilaktyka nietrzymania moczu. Są to spokojne treningi mające ułatwić młodej mamie odzyskanie pełnej sprawności po urodzeniu dziecka. Ćwiczenia z modułem treningowym mięśni dna miednicy.

Mama i Ja grupowe zajęcia dla Mam z Dziećmi. Podczas tych ćwiczeń maluszek aktywnie ćwiczy z mamą pod czujnym okiem fizjoterapeutki. Prowadząca uczy jak prawidłowo podnosić i angażować w ćwiczenia najmłodszych uczestników zajęć. W zajęciach można uczestniczyć z dziećmi samodzielnie trzymającymi główkę, bez stwierdzonych dysfunkcji układu ruchu. Mniejsze maluszki mogą obserwować ćwiczącą mamę korzystając z naszych mat i zabawek. Ćwiczenia z modułem treningowym mięśni dna miednicy.

Ciąża plus grupowe zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży, w których można uczestniczyć ze starszymi dziećmi. Ćwiczenia pomagające przejść ciążę w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, działają dobroczynnie na zdrowie mamy i dziecka, pomagają w przygotowaniu się do porodu i macierzyństwa, a także opieki nad dzieckiem. Ćwiczenia z modułem treningowym mięśni dna miednicy.

Kobieta Dojrzała ćwiczenia dla Pań wchodzących w okres menopauzy, a także po okresie przekwitania. Łagodne dla stawów i kręgosłupa zajęcia poprawiające ogólne funkcjonowanie całego ciała, wspomagające profilaktykę nietrzymania moczu oraz obniżania narządów rodnych. Ćwiczenia z modułem treningowym mięśni dna miednicy.

 

 

 

KONTAKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

KONTAKT

Drogie Panie!
Zapraszam do kontaktu chętnie odpowiem na Wasze pytania

Dane kontaktowe
 • ul. Bołtucia 7
  85- 796 Bydgoszcz
  (Dom Jubileuszowy Jana Pawła II
  Fundacji Wiatrak)

 • ul. Fordońska 46 G 
  85-719 Bydgoszcz

 • 884 959 026
 • kontakt@lacunastudio.pl
Formularz kontaktowy
  Help
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)