O NAS

Oferujemy funkcjonalne treningi angażujące mięśnie całego ciała oraz propagujemy zdrowy ruch dla Pań w każdym wieku. W naszym studio dowiesz się wszystkiego na temat kobiecego ciała, nauczysz się z nim pracować i zobaczysz jakie korzyści płyną z samoświadomości. Szczególną opieką otaczamy kobiety w ciąży, po połogu, a także Panie wkraczające w okres menopauzy. Jesteśmy jednak miejscem, w którym odnajdzie się każda kobieta. Podczas ćwiczeń angażujemy mięśnie których nie widać, także intymne. Panie ćwiczą mięśnie których nie widać zyskując zdrowie i przyjemność- nie tylko podczas treningów.

Oferujemy funkcjonalne treningi angażujące mięśnie dna miednicy oraz propagujemy zdrowy ruch dla Pań w każdym wieku. W naszym studio dowiesz się wszystkiego na temat kobiecego ciała, nauczysz się z nim pracować i zobaczysz jakie korzyści płyną z samoświadomości. Szczególną opieką otaczamy kobiety w ciąży, po połogu, a także Panie wkraczające w okres menopauzy.

Nasze studio zapewnia profesjonalną kadrę o wykształceniu medycznym, indywidualne podejście do każdej klientki oraz kameralną atmosferę treningów. Lacuna Studio to strefa przyjazna mamie i dziecku. Zapewniamy intymny kącik do karmienia i przewijania, a w części zajęć możesz uczestniczyć z maluszkiem. 

Zadbaj o siebie żebyś mogła zatroszczyć się o kobiety w swoim otoczeniu. Bądź przykładem dla córki, wnuczki i przyjaciółek aby razem cieszyć się nową jakością aktywnego życia. Dzięki szerokiej ofercie partnerskiej nasze klientki mają dostęp do najlepszych specjalistów z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, chustowania, dietetyki, karmienia piersią, opieki nad dzieckiem i wychowania.

KONTAKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

KONTAKT

Drogie Panie!
Zapraszam do kontaktu chętnie odpowiem na Wasze pytania

Dane kontaktowe
 • ul. Bołtucia 7
  85- 796 Bydgoszcz
  (Dom Jubileuszowy Jana Pawła II
  Fundacji Wiatrak)

 • ul. Fordońska 46 G 
  85-719 Bydgoszcz

 • 884 959 026
 • kontakt@lacunastudio.pl
Formularz kontaktowy
  Help
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)